X بستن پنجره
های دیتا | ارائه خدمات میزبانی وب و دامنه

سیستم همکاری در فروش یاس فایل

نحوه کار سیستم

ما با بهره گیری از فناوری های نوین قصد داریم فایلهای مناسب و سودمند را متناسب با قیمت معین برای خریداران مهیا کنیم و پشتیبانی کنیم .

روش ثبت نام و ساخت فروشگاه در یاس فایل

فرآیند ثبت نام و ساخت فروشگاه در یاس فایل بسیار ساده و کوتاه می باشد که با وارد کردن اطلاعات اولیه لازم در قسمت ساخت فروشگاه ، ثبت نام می شود و کنترل پنل کاربری و فروشگاه اختصاصی شما ایجاد خواهد شد. کنترل پنل کاربری شامل قسمت های زیر می باشد:

قسمت افزودن محصول : در این قسمت ابتدا محصولی را که میخواهید برای فروش در فروشگاه خود قرار دهید را انتخاب و آپلود ( بارگذاری ) میکنید .

( مطابق تصویر زیر )

یاس فایل | www.YasFile.com;cursor: default; float: none; margin: 0px;;cursor: default;;cursor: default;


بعد از بارگذاری موفق محصول به صفحه وارد کردن اطلاعات محصول هدایت خواهد شد که باید اطلاعاتی همچون :

عنوان محصول ، اطلاعات محصول ، توضیحات کامل محصول ، انتخاب دسته بندی محصول ، برچسب ها ، مبلغ ، پیغام تشکر خرید و در نهایت تصویر محصول می باشد .


www.YasFile.com | یاس فایل;cursor: default; float: none; margin: 0px;

لیست محصولات شما : در این قسمت محصولاتی که به فروشگاه اضافه کرده اید نمایش داده خواهد شد .

( توجه داشته باشید محصولات دیگر فروشندگان در این قسمت قابل مشاهده نیست و فقط محصولاتی که توسط شما به فروشگاه اضافه شده باشد قابل مشاهده است . )


صورت حساب ها : در این قسمت میتوانید ریز حساب های خود شامل : واریزی ها ، برداشت ها ، موجودی ، نوع تراکنش ها ، تارخ تراکنش ها و... را مشاهده بفرمایید .

لیست خرید ها : شما از این قسمت میتوانید لیست خرید های موفق و ناموفق خود را مشاهده کنید .

ثبت شماره حساب : جهت ثبت شماره حساب در پنل خود باید به این قسمت مراجعه کنید .

( دقت کنید در صورت نداشتن شماره شبا در هنگام درخواست برداشت وجه مبلغ 500 تومان به عنوان کارمز از شما کسر خواهد شد . )

تنظیمات کلی : در این قسمت شما به اطلاعاتی همچون : عنوان فروشگاه ، توضیحات و کلمات کلیدی ، درباره ما ( توضیحی درباره شما و فروشگاهتان که در فروشگاه به نمایش درخواهد آمد ) ، کدهای ویژه ( شامل کد های آمارگیر ، کد های تبلیغاتی ، کد نمایش بنر ، کد های جاوا اسکریپت و ... میشود که میتوانید در فروشگاهتان به نمایش بگذارید ) ، نحوه نمایش محصولات ( درصورت انتخاب محصولات دیگران ، محصولات دیگر کاربران نیز در فروشگاه شما به نمایش گذاشته خواهد شد که با فروش محصولات دیگر کاربران به شما 42 درصد پورسانت تعلق خواهد گرفت ) ، نحوه فروش محصولاتتان ، ثبت و ست کردن آدرس ( درصورتی که دامنه ی شخصی دارید و میخواهید از دامنه ی مستقل خود استفاده کنید دراین قسمت وارد کنید . )


برای عضویت و ساخت فروشگاه کلیک کنید . 


ارسال شده در تاريخ: 1394/09/09 00:46